Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

• Twoje Imię: Kacper
  • Nick na Serwerze: unique
  • Ile czasu spędzasz na serwerze:  zależy od dnia najczęściej wychodzi że na serwerze siedzę plus minus 3/4h
  • Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Myślę że dodatkowa para rąk na serwerze się przyda, na serwerze jestem dobrze znany i gram na nim bardzo dużo w ciągu dnia także jestem na bieżąco i nic mi nie umknie
  • Doświadczenie: Gram w csa 1.6 od 9lat na steam kupiłem nie dawno. Jeśli chodzi o wspomagacze od razu, widzę jak, coś jest nie tak i ktoś oszukuję nikt się przede mną nie, ukryję. 8)
    Miałem już parę razy admina na PB,FFA,COD
  • Znajomość AMXX [1-10]: 6/10
  • Link do Banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:566126698
  • Link do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/unique/145.239.237.121:27070/
  • TeamSpeak 3: Tak, posiadam 
  • Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199092519124/
  • Steam ID: STEAM_0:0:566126698
  • Jak długo jesteś z nami: Z tym serwerem swoją przygodę zacząłem dawno temu ale jak każdy miałem przerwy zacząłem grać regularnie tutaj ponad tydzień temu i gram codziennie Co do postów na forum to myslę ze bez sensu abym nabijał 20 postów 
  • Składka miesięczna [Przelew/SMS]: przelew
  • Superka 1

Na tak:

+ GT

+ Wiek

+ Aktywność 

+ Zgłaszanie osób odpalonych na serwerze

+ Składka

• Superka 1

Na Tak.

Często widzę na serwerze

Skladka 

Doswiadczenie 

na minus interpunkcja.. aż pali w oczy 

• Zmieszany 1
  • Haha 2
Premium

Na tak, jesteś aktywną osobą na serwerze, posiadasz doświadczenie, reszta zalet się już wyżej znajduje ^^

Edited by Radek ☆
  • Superka 1
Technik AMXX

@MR.GIEROW nie rozumiem Twoich powodów podanych jako przeciwne (chodzi mi o Jego doświadczenie) :y 

Sam masz przegrane na serwer 49 minut i to już wgl mnie dziwi, że się wypowiedziałeś na temat osoby, która wyprzedza Cię aktywnością na serwerze o X "lat świetlnych" :y 

image.png

@unique.

Jak dla mnie można przyjąć najpierw na taką trochę *obserwacje* przez innych adminów, aleee ode mnie masz 100% na tak. Na razie czekam na wypowiedź większej ilości graczy.

• Superka 1

Jestem na TAK

przyda sie ktos aktywny bo jak widac mało jest adminów na serwerze

+ wiek

+ mikro

+ doswiadczenie

+ GT

• Superka 1

Jestem na TAK 

+ Wiek 

+ Składka 

+ Doświadczenie 

+ GT 

• Moderator
Posted (edited)

Zostajesz przyjęty na okres próbny dwóch tygodni, będę Cie bacznie obserwował, o co również proszę pozostałych (@ AdminPB+KLASY ).

podanie przyjete.png

Edited by ZgreDeK3
  • Like 1
  • Superka 2
  • Ogieńńńń 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Terms of Use oraz Privacy Policy.