Skocz do zawartości
Zostań Donatorem! ×
[Rekrutacja] Szukamy Grafika! ×
[Dołącz z serwerem do Greenhaze.pl] ×

Aktualności

Zmiany na forum

Wszelkie informacje znajdują się w poście, wejdź w "Czytaj więcej"

Zmiany/aktualizacje na serwerze PB+Klasy

Wszelkie zmiany oraz aktualizacje przeprowadzone na serwerze Paintball + Klasy.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Skarga na Joker & Kuszaa (?)

<NowY>

Rekomendowane odpowiedzi

nie stosuję się do wzoru skoro kusza i joker nie stosują się  do regulaminu 

witam 

na początek powiem że chuj w dupe jokerowi i jest od wyjebania a nie na admina,  jedyne do czego się nadaje to do podawania worków z cementem na budowie przekupna suka!!!!

daje bany bez powodu na tydzień kutas jebany, jebać go i nie tylko ja tak o nim sądzę 

druga sprawa 

jebać kuszę jebanego lizo dupca co by za znajomość z adminem (jokerem pierdolonym) rodzinę sprzedał 

wczoraj godz. 20 (nie wiem dokładnie) ta jebana pała wyzywała po rodzinie na głosowym i kurwa  jeszcze siedzi dziś na servie jakim cudem 

czy ktoś tu tego pilnuje  kurwa czy ten jebany joker pała do szczania mu usuwa bany.

kusza pier może przecież pisać na czacie co che i wyzywać kogo chce bo przecież liżę dupę jokerowi.

i szyczyci się że ma znajomości w administraci jebany pachoł co ma iq poziomu chodnika 

• Superka 1
  • Gratulacje! 2
  • Haha 4

oj płaczku płaczku,

odkąd mam tu admina nie dałem nikomu bana za "nic" dostałes bana za liczne prowokacje obrazy itp itp

@ Krystek.  prosiłbym cb o zmianę bana na perma :D moim zdaniem takich graczy jak smerfus i papasmerf naprawdę niepotrzeba na serwerze bo tylko psują atmosfere i szukają zaczepki juz niejednokrotnie dostaali bany za brak kultury itp.

2 minuty temu, Jo[K]eR napisał:

oj płaczku płaczku,

odkąd mam tu admina nie dałem nikomu bana za "nic" dostałes bana za liczne prowokacje obrazy itp itp

@ Krystek.  prosiłbym cb o zmianę bana na perma :D moim zdaniem takich graczy jak smerfus i papasmerf naprawdę niepotrzeba na serwerze bo tylko psują atmosfere i szukają zaczepki juz niejednokrotnie dostaali bany za brak kultury itp.

ty kurwo jebana chuj ci na dziurę psie za prowokacje a ten kutas to co wczoraj robił weź wypierdalaj z admina bo każdy cię jebia po za twojm psem kuszą

• Haha 4

Teraz, Kuszaa420 napisał:

😆😆😆

dawaj dc kurwo bita lizo dupcu jebany już zablokowałeś mnie nie masz nic do powiedzenia cieciu jebany 

• Superka 1
  • Haha 2

Skoro ma być perm dla smerfusa i Papy to kusza również powinien mieć perma za swoje zachowanie.

Edit @ Kuszaa420 Jestem wystarczająco poinformowana i mam dowody, a to że dałeś się sprowokować to znaczy, że masz slabą psychikę. @ PaeK  @ Krystek.  dowody mogę podesłać pw. 

Dla innych jest opcja edytuj 😎

Edytowane przez Zuzaa
  • Superka 2

1 minutę temu, &lt;NowY&gt; napisał:

ty kurwo jebana chuj ci na dziurę psie za prowokacje a ten kutas to co wczoraj robił weź wypierdalaj z admina bo każdy cię jebia po za twojm psem kuszą

widac ze masz bardzo nudne zycie i szukasz wrazen w necie... tylko uwazaj co piszesz bo jak wiesz obrazanie jest karalne ale co ja bede ci duzo pisał jak pewnie myslisz ze w necie mozna wszystko hahaha

widac kozaczek w necie jestes ale nie martw sie dlugo juz tu nie zabawisz

Zuzaa za co? Za to, że jestem bez przerwy prowokowany na serwerze? Ciągle bez przerwy gada do mnie. Najpierw się doinformuj i dopiero osądzaj:) 

1 minutę temu, Zuzaa napisał:

Skoro ma być perm dla smerfusa i Papy to kusza również powinien mieć perma za swoje zachowanie.

nie ma powodu żebyśmy mydostali bana bo my nić nie zrobiliśmy a ten kutas jebany lizo dupiec ćpun jebany mysli że mu wszystko wolno żeby ci ryj wykrzywiło od tego lizania dupy JJ JK420

1 minutę temu, Kuszaa420 napisał:

Zuzaa za co? Za to, że jestem bez przerwy prowokowany na serwerze? Ciągle bez przerwy gada do mnie. Najpierw się doinformuj i dopiero osądzaj:) 

prowokowany ty kurwo jebana nawet jeśli by task było to nie znaczy że ci wszystko wolno pało pierdolona ale no nic takiego nie było a ty szukasz przyjaciół tylko jak widać wiecej tracisz niż zyszkasz hahaha a jak joker pet jebany był na servie to jakoś nikt nic nie pisał ale kusza dog jebany wszystko mógł robić pała jebana

Teraz, Kuszaa420 napisał:

PapaSmerf nie pogrążaj się już dziecko drogie

dawaj dc kutasie jak taki kozak jesteś śmieciu co ma iq poziomu chodnika 

Po 1. To nie mam znajomości u adminów, macie urojenia. 

Po 2. Ciągle gadasz o mojej osobie na serwerze i jest na to dużo świadków 

Po 3. Jesteś podludziem

• Emeryt

Temat oczywiście zamykam ponieważ nie mam ochoty na dłuższe lekturki.
Autor oto tej pięknej lektury otrzymał już punkty, a co do bana na serwerze poczekam na @ PaeK  i podejmiemy dezycję.

Na przyszłość osoby które nie powinny się wypowiadać w takich tematach niech lepiej tego nie robią.

• Superka 1
  • Przykro mi 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.