Skocz do zawartości
Zostań Donatorem! ×
[Rekrutacja] Szukamy Grafika! ×
[Dołącz z serwerem do Greenhaze.pl] ×

Aktualności

Zmiany na forum

Wszelkie informacje znajdują się w poście, wejdź w "Czytaj więcej"

Zmiany/aktualizacje na serwerze PB+Klasy

Wszelkie zmiany oraz aktualizacje przeprowadzone na serwerze Paintball + Klasy.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Uniewinniony Skarga na Jokera

Tego
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Krystek.,

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela: S_M_E_R_F_U_S

Nick oskarżonego: Jo[K]eRツ

IP/SID oskarżonego: -

Powód skargi: Niesprawiedliwe zachowanie

Krótki opis sytuacji: Witam, przyszedłem ze skargą na wyżej wspomnianego Jokera. Dostałem bana na tydzień, a nie zrobiłem nic za co mógłbym dostać bana na tak długi okres czasu, dał mi tego bana i jak ostatni*** napisał "o odwołanie pisz do Krystka" SAM POWÓD BANA JAKI ON TAM WPISAŁ JEST ROWNIE SMIESZNY JAK I TO ZE KTOS TAKI JAK ON MA ADMINA, ale to zaraz wytłumaczę. Powód bana którego dostałem na tydzień XD brzmi "odpocznij przyda ci sie" - To za co dostałem tego bana i na jakiej podstawie? Posiadam dowody jak gracz napisał cytuje "Zuza to przyjebana jest" a joker odpisał mu "i to nie mało" Mam dowód tego w postaci ss. Admin Admina powinien bronić a nie przytakiwać że ZUZA jest przyjebana przepraszam bardzo, gdzie za to chociażby upomnienie pisemne. Mam dowody jak gracz pyta oskarżonego czy za wchodzenie na txt jest ban? to joker odpisuje że "NIE" a potem banuje jak ten gracz wejdzie na to też mam dowody w załączniku , dodatkowo słyszałem nie od jednego gracza ze jeden z graczy na serwerze jak Joker przekupuje innych, kupowanie steam czy innych rzeczy. Propozycją kary jest degradacja ze stanowiska administratora.

Dowody (Screeny/Demko z HLTV): https://ehltv.hltv.org.pl/srv53507/HLTV-2202171515-de_kabul32.dem.zip

Proponowana kara: Degradacja ze stanowiska administratora

unknown.png

20220217_153520.jpg

received_672441237096297.webp

• Haha 1

Dla twojej wiadomosci malolaciku... pokaz co dalej bylo a nie jeden wycinek z consoli. Gracz zapytal czy za txt jest ban to ja odpisalem ze nie a ponizej ze jeszcze za to.premke dostaniesz. Cale te wasze pisanie skarg itp jest bardzo zalosne. Bana dostales tym razem na tydz bo juz wczesniej sam o niego nie tylko prosiles byl przy tym zgredek i zuza nie potrafisz zachowac sie w grze internetowej to ja nie chce myslec jak ty w realu sie zachowujesz. Twoje pierwsze bany byly na 24h @ Krystek.  z tego co pamietam na czatboxie napisal 2-3 takie bany i zegnamy sie na tydz. Ile mozna zwracac uwage itp abyscie zachowali kulture rozumiem ze ktos napisze/powie ",kurwa" ale w waszym przypadku to porazka totalna zerowy brak kultury!  Uwierz mi ze na innym forum za to co napisaliscie z ta iloscia wyzwisc itp odrazu skarga wyladawala by w koszu a wy byscie dostali czarna range w nagrode. Cieszcoe sie ze @ Krystek.  i @ PaeK  sa na tyle poblazliwi ze wam na to pozwalaja. Aaa i jakbys nie zauwazyl geniuszu to wczoraj zrezygnowalem z admina.

Zegnam

• Like 1

SMERFUS ty tez dobry filozof jesteś kultury nie przestrzega regulaminu wulgarnie sie zachowujesz i wyzywasz graczy to pewnie miedzy innymi byl powod do bana bo zostles kilka razy zbanowany na 5minut za swoje sowa czy zachowanie.

Do tego jestes dwulicowy tak to PapaSmerf , PapaSmerf a jak Papa wyszedl to obgadujesz go i podpuszczasz adma oraz piszesz dlaczego on jeszcze bana nie ma i jaki to nie jest debil.

Admin juz sie poznal na tobie akurat spedzam duzo czasu na servie wiec wiem jaki jestes. (to ze wyrazilem swoja opinie to nie dlatego ze chce sie zesmscic z tego powodu ze mnie wyzywasz w grze i nazywasz 60) :) pozdrawaim.

Killer  

23 minuty temu, Jo[K]eR napisał:

Dla twojej wiadomosci malolaciku... pokaz co dalej bylo a nie jeden wycinek z consoli. Gracz zapytal czy za txt jest ban to ja odpisalem ze nie a ponizej ze jeszcze za to.premke dostaniesz. Cale te wasze pisanie skarg itp jest bardzo zalosne. Bana dostales tym razem na tydz bo juz wczesniej sam o niego nie tylko prosiles byl przy tym zgredek i zuza nie potrafisz zachowac sie w grze internetowej to ja nie chce myslec jak ty w realu sie zachowujesz. Twoje pierwsze bany byly na 24h @ Krystek.  z tego co pamietam na czatboxie napisal 2-3 takie bany i zegnamy sie na tydz. Ile mozna zwracac uwage itp abyscie zachowali kulture rozumiem ze ktos napisze/powie ",kurwa" ale w waszym przypadku to porazka totalna zerowy brak kultury!  Uwierz mi ze na innym forum za to co napisaliscie z ta iloscia wyzwisc itp odrazu skarga wyladawala by w koszu a wy byscie dostali czarna range w nagrode. Cieszcoe sie ze @ Krystek.  i @ PaeK  sa na tyle poblazliwi ze wam na to pozwalaja. Aaa i jakbys nie zauwazyl geniuszu to wczoraj zrezygnowalem z admina.

Zegnam

Potwierdzam to co napisal Joker to wszytsko prawda (mnie najzywaja konfidentem i 60 a sami co robia haha:)

A co do bana sam sie prosil ostatnio ciebie i Zuze oraz cie podpuszczał jak zwracales mu uwage a ban na 5min nic nie pomogl moze teraz ochlonie.

• Superka 1

• Emeryt
  • Rozwiązanie

1. @ Jo[K]eRPB+KLASY  zrezygnował z admina,

2. https://greenhaze.pl/topic/38701-ub-pbklasy/ twoje "niesprawiedliwe zachowanie" zostało wytłumaczone w tym temacie.

I skończcie tą śmieszną karuzelę zdarzeń bo przesadzacie.. zobaczę jeszcze jedną podobną aferę to sam zacznę rozdawać bany :)

uniewinniony.png
  • Like 1
  • Piwko 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.