Skocz do zawartości
Zostań Donatorem! ×
[Rekrutacja] Szukamy Grafika! ×
[Dołącz z serwerem do Greenhaze.pl] ×

Aktualności

Zmiany na forum

Wszelkie informacje znajdują się w poście, wejdź w "Czytaj więcej"

Zmiany/aktualizacje na serwerze PB+Klasy

Wszelkie zmiany oraz aktualizacje przeprowadzone na serwerze Paintball + Klasy.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Ukarany Kolejny...

Boykaa
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez ZgreDeK3,

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela:Killer

Nick oskarżonego:Kropka20107

Powód skargi: txt 

Krótki opis sytuacji: mapa pb de_dust2_2009 21.02.2022r godzina 17;02 +- z wieży wskakuje na sciane i biega po niej.....

Dowody (Screeny/Demko z HLTV):https://megawrzuta.pl/download/b1f6c848c34668682f78ea8894813d61.html

Proponowana kara: ban.

Bruh gram se for fun dwa razy wszedłem na txt na ponad 3s xD mam trch z tego ponieważ płaczesz że się odbijam by móc latać

Na twoich ss'ach nie widać żebym przebywał na txt, każdy ze zdjęć to miesce gdzie normalnie wejdziesz wskoczysz bez multi jumpa.
Zeskakując z wierzy na midzie robisz surfa na ścianie i schodzisz bez dmg bez spadochronu z kolei na drugim ssie wyskoczyłem z wierzy na spadochronie i double jumpie więc śmieszne jest to co zgłaszasz. Dodatkowo ban na 1h jak by XD nikomu tym nie szkodze etc. tylko se gram wszędzie da się wejść bez multi tylko trzeba potrafić ale widocznie są tu osoby które nie potrafią. 

Ale ty wiesz że oprócz mnie są inni admini? Którzy właśnie tą sprawą się zajęli? Kolega ewidentnie ma problem do mojej osoby. Pss: to nie ja dawałam spect do gry. Zresztą istnieje coś takiego jak u@. 

• Like 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.