Skocz do zawartości
Zostań Donatorem! ×
[Rekrutacja] Szukamy Grafika! ×
[Dołącz z serwerem do Greenhaze.pl] ×

Aktualności

Zmiany na forum

Wszelkie informacje znajdują się w poście, wejdź w "Czytaj więcej"

Zmiany/aktualizacje na serwerze PB+Klasy

Wszelkie zmiany oraz aktualizacje przeprowadzone na serwerze Paintball + Klasy.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Witam

Uke

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jestem Łukasz, gram pod nikiem Uke, gram w pb na waszym serwerze, więc wypadało by się zarejestrować na forum, mam 34 lata, pracuje, interesuje się muzyka, sportem, fillmami, grami światem, wszelką maścią p2p itd, jestem pewnie sporo starszy od was, czemu gram w cs bo lubię, kto mie natchnął w tę gierkę, ale nie uwieżycie brat cioteczny, zobaczyłem u niego i tak to się zaczeło :), nie uważam siebie za wybitnego gracza, ale robie co mogę w danym dniu,  w wolnej chwili lubię spacerować i wdychać nature, być częścia wszechświata, świat w internecie to nie wszystko i trzeba o tym pamiętać.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.