Skocz do zawartości
Zostań Donatorem! ×
[Rekrutacja] Szukamy Grafika! ×
[Dołącz z serwerem do Greenhaze.pl] ×

Aktualności

Zmiany na forum

Wszelkie informacje znajdują się w poście, wejdź w "Czytaj więcej"

Zmiany/aktualizacje na serwerze PB+Klasy

Wszelkie zmiany oraz aktualizacje przeprowadzone na serwerze Paintball + Klasy.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Uniewinniony Skarga Influ

Rozli

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Nick oskarżyciela:`Rozi. #CESARZ

Nick oskarżonego: Influ =D

IP/SID oskarżonego:

Powód skargi: Nadużywanie admina

Krótki opis sytuacji: Mapa de_train pilnuję bs'a ponieważ byłem w ct, admin inlfu o ile można go tak nazwać, nie jest w stanie zaakceptować tego, że nie jest on najlepszym  graczem i bez żadnego powodu wyjeba* mnie z serwera za kampienie. Był reset więc wygrana mapy= 750-1500 exp więc na ten etap gry jest to sporo. Gościowi nie spasowało, że jestem na pierwszym miejscu bez zagrożenia 1 miejsca nie wspominając, że amator gry został pokonany 2/3 rundy pod rząd... Na mapie wcześniej css_nuke wypisywał jakieś niestosowne na admina teksy typu 23/18? zz amator ( chodziło o staty)

Dowody (Screeny/Demko z HLTV):

Proponowana kara: Na miejscu admina powinna być stosowna i kulturalna osoba, która jest opanowana. On jedynie nadaje się do tarcia chrzanu bo kultury nikt go nie nauczył, nie wspominając o uczciwym przegrywaniu.

• Właściciel

Z tego co mi logi chatu mówią z css_nuke i później na trainie to Ty prowokowałeś, a później bez sensu wyskoczyłeś z tym, że skarga. Brudów nie będę wyciągać bo bym nie tylko Ciebie i baksa zbanował :KEKW a nie wiem czemu jak ktoś gra w grę dla przyjemność to ma "słabą głowę do tej gry" :)

Influ to nie admin.

uniewinniony.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.