Skocz do zawartości
Zostań Donatorem! ×
[Rekrutacja] Szukamy Grafika! ×
[Dołącz z serwerem do Greenhaze.pl] ×

Aktualności

Zmiany na forum

Wszelkie informacje znajdują się w poście, wejdź w "Czytaj więcej"

Zmiany/aktualizacje na serwerze PB+Klasy

Wszelkie zmiany oraz aktualizacje przeprowadzone na serwerze Paintball + Klasy.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Przyjęta Ponownie kilka propozycji ode mnie

pieczarkov

Rekomendowane odpowiedzi

• Administrator

1. Nazwa propozycji:  serwerowy spray
Co wniesie nowego?: urozmaicenie rozgrywki
Krótki opis*: tak ja wiem, ale jak to mówią do trzech razy sztuka :pepeblush i tym razem propka mimo, że ta sama to jednak inna :KEKW serwerowy spray, czyli po prostu logo naszej sieci jako spray, jednocześnie wprowadzić różnorodność kolorów, by każdy gracz mógł wybrać swój ulubiony kolor (jeśli propka przejdzie mogę się tym zająć). z czasem ewentualnie dodać inne, zaakceptowane przez nas. gracz mógłby wybrać dany spray/kolor pod komenda /spray

2. Nazwa propozycji: nowe skiny do broni
Co wniesie nowego?:  urozmaicenie rozgrywki
Krótki opis*: nie mówiąc o skinach do innych broni, tutaj głównie chciałbym się skupić na tym, że tylko pistole nie mają skinów, a np klasa premium "Króliczek" posługuje się wyłącznie pistoletem wiec tutaj myślę jak najbardziej na plus dla graczy z takową klasą. skin na granaty/inne bronie (mogę podesłać)

3. Nazwa propozycji: nowe mapki
Co wniesie nowego?: urozmaicenie rozgrywki
Krótki opis*: no tutaj myślę, że dużo do napisania nie mam, mapki kiedyś proponowałem, więc można coś wybrać, ewentualnie dodać

i tutaj już bardziej luźna propka ze względu na to, że tutaj byłoby już więcej zabawy z tym wszystkim, ale wydaje mi się, że mimo wszystko warta napisania

4. Nazwa propozycji: Halloween'owy "event"
Co wniesie nowego?: coś nowego, lekkie urozmaicenie
Krótki opis*: tak jak są świąteczne wersje map, tak można wrzucić jesienne, jednoczesnie wprowadzic nocny vip (słyszałem ile z tym zabawy, ale jednak wydaje mi się, że takie małe "nowości" mimo wszystko by się przydały), i jeśli byłaby taka możliwość to na niektórych mapach wprowadzić taką lekką ciemność i gracz dostawałby noktowizor. dlugosc takiego "eventu" pazdziernik-listopad, grudzien to juz wiadomo świateczne mapy, świąteczne rsy itp

Edytowane przez pieczarkov
Chciałbym jeszcze dodać, że na moją pomoc możecie liczyć czy to przy testowaniu czy innych rzeczach. Co będę umiał i będę w stanie to zrobię :p
  • Superka 2

• Właściciel

1 niewykonalne - tempdecal.wad jest używany jako spray w grze == nie da się kilku na raz

2 będzie

3 JAKIE mapki?

4 może będzie :patric 

propozycja przyjeta.png
  • Like 1
  • Superka 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.