Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DE_CACHE ACE AWP/TEC-9

Profesor. #team_Barti.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do montażu to jedynie wstawiłeś muzykę i bawiłeś się kolorami. Zostawiłeś ponad połowę filmu jako czarny ekran, czemu? :D

Mogłeś skrócić do tych istotnych akcji bądź przyspieszyć w fajny sposób momenty gdzie po prostu szukasz graczy. Dopasowuj muzykę do tego co się dzieje na ekranie. W czym obrabiasz?

Zaraz ktoś napisze żebym zrobił coś lepszego, nie ma sprawy, kiedyś się w to bawiłem, ale obecnie moja karta graficzna (zintegrowana) nie pozwala mi na to bo kto by chciał nagrywać przy 1 FPS? :)

40 minut temu, EGZO napisał:

Co do montażu to jedynie wstawiłeś muzykę i bawiłeś się kolorami. Zostawiłeś ponad połowę filmu jako czarny ekran, czemu? :D

Mogłeś skrócić do tych istotnych akcji bądź przyspieszyć w fajny sposób momenty gdzie po prostu szukasz graczy. Dopasowuj muzykę do tego co się dzieje na ekranie. W czym obrabiasz?

Zaraz ktoś napisze żebym zrobił coś lepszego, nie ma sprawy, kiedyś się w to bawiłem, ale obecnie moja karta graficzna (zintegrowana) nie pozwala mi na to bo kto by chciał nagrywać przy 1 FPS? :)

Wrzucam filmik dla siebie, sony vegas pro 13, ale dopiero go ogarniam :p + musze ogarnąć renderowanie, bo przez sony od razu na yt wrzucam. 

To nie wrzucaj od razu przez SV, wydaje mi się, że samemu jest lepiej bo wiesz jaka jakość jest na Twoim filmiku + w razie czego możesz nanieść poprawki jakie chcesz. SV jest prosty do ogarnięcia. :) A ten czarny obraz mogłeś chociaż uciąć już w edytorze na YT. :3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.