Skocz do zawartości
Zostań Donatorem! ×
[Rekrutacja] Szukamy Grafika! ×
[Dołącz z serwerem do Greenhaze.pl] ×

Aktualności

Zmiany na forum

Wszelkie informacje znajdują się w poście, wejdź w "Czytaj więcej"

Zmiany/aktualizacje na serwerze PB+Klasy

Wszelkie zmiany oraz aktualizacje przeprowadzone na serwerze Paintball + Klasy.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Archiwum Urodziny - Krystek.

pieczarkov

Rekomendowane odpowiedzi

• Administrator

logotyp.png.327925551709b3b0b2faf343a898676f.png

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Nasz Właściciel @ Krystek. :greenhaze

Z okazji Twoich Urodzin życzę Ci aby wszystko to, co do tej pory wydawało Ci się nieosiągalne stało się jednym z elementów Twojej codzienności :przytul

Jednocześnie chciałbym Ci pokazać pewien cytat, który ostatnio znalazłem, a bardzo mi się kojarzy z Tobą:

"Znaleźć wrażliwych ludzi, którzy czują to, co my, jest z pewnością największym szczęściem na ziemi." ~ Carl Spitteler.

Wszystkiego Najlepszego Szefitek! :piweczko

• Superka 4
  • Piwko 1
  • Przykro mi 1

• Emeryt

Jedyna osoba która nigdy nie zwątpiła w te forum, włożyła całe swoje serce i wolny czas żeby to utrzymać. Dzięki Tobie to wszystko nadal stoi i będzie stało.

Prywatnie Ci życzę samych sukcesów w życiu i dużo zdrowia. 

• Superka 3

• 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.