Skocz do zawartości

Aktualności

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Nowy motyw forum

Roczek

rxse

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj mija ROK od mojego dołączenia na GREENHAZE, z gory chciałbym podziękować wam wszystkim a szczególnie [ @ pieczarkov  @ Lizusowa  @ St4lk3RPB+KLASY  @ Ania88  @ szantii :3  @ Funny < to counterek  oraz @ sommersby ] za miłe spędzony czas na forum oraz na serwerze, a tym bardziej dla @ pieczarkov  za danie mi szansy w administracji ❤️❤️❤️. Mam nadzieje ze nasza przygoda będzie trwała jak najdłużej 🩶. 

• Superka 6
  • Piwko 1

• 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.