Skocz do zawartości

Aktualności

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Nowy motyw forum

Archiwum Jaki serwer chcielibyście zobaczyć na sieci?

Krystek.

Jaki serwer/serwery chcielibyście zobaczyć na sieci?  

25 użytkowników zagłosowało

1. 1. Wybierz maksymalnie 2 opcje!

• CS:GO MOD
      8
    • COD 201
      4
    • COD 401
      4
    • JAILBREAK
      6
    • POPRAWIONY AKTUALNY DEATHRUN
      3
    • KLASYCZNY PAINTBALL
      10
    • Nie gram w CS 1.6
      0

Rekomendowane odpowiedzi

• Właściciel

Witajcie!

Przychodzimy do Was z pytaniem: Jaki serwer chcielibyście zobaczyć na sieci?

Nasze propozycje macie w ankiecie i możecie na nie zagłosować. Natomiast, jak macie inne propozycje- śmiało możecie napisać komentarz pod tym tematem. 

Aktualnie jesteśmy na etapie w którym chcemy zająć się serwerami na sieci.
Serwery które na obecny czas się nie rozwijają zostaną z sieci usunięte.

NAPISZ obowiązkowo pod tym tematem co byś chciał/a zobaczyć na takim serwerze!

Chcemy stworzyć serwery od GRACZY dla GRACZY :monkey2

• GreenHejzka 2
  • Superka 3

• Administrator

zaznaczyłem CS:GO MOD ostatnio zobaczyłem go gdzieś na YT i myślę, że to mogłaby być dobra odskocznia od zmiany csgo na cs2, co prawda to dalej nie byłby szczyt marzeń i oczekiwań ale jednak XD

oprócz tych z ankiety, "4fun awp" / "only aim/awp" myślę, że też można by było zmodelować, co do 4fun awp to w vip możnaby zamieścić chociażby właśnie też skiny, granat, ogólnie możnaby dodać wtedy /ruletka. wybór na jakich zasadach będzie dana runda (np jedna runda no scope, druga na abh itd). only aim/awp no to vip właśnie podobny do tego co wyżej, oprócz ruletki. podoba mi się propka sadysty więc też takową rzecz chętnie bym u nas zobaczył, VIP by mógł posiadać 2skok lub abh do 400 jednostek np, wszystko do przemyślenia oczywiście.

• GreenHejzka 1
  • Superka 1
  • Pikachuuuu 1

Jail Break VIP svip skoki skiny noże zabawy ruletka/los  życzenia  i skiny dla ct można było by i dla tt dla VIP-ów adminów właścicieli i tak dalej ja bym mógł zrobić jb i prowadzić.

• GreenHejzka 1
  • Superka 1
  • Pikachuuuu 1

Deathrun: Poprawka Kolejki( Buguje się oraz osoba która się znów respi musi znów umrzeć), Nie wiadomo co vip daje oraz komendy brak, możliwość dodania klasy które wymagają zdobycia poziomu, dodanie do sklepu za $ kupna losowej rzeczy (efekt, pieniądze ( $ ), monety), dodanie map, możliwość kupna klanu za monety oraz ulepszanie w klanie perków( większy % expa, monety albo bonusy).

Edytowane przez 1mN0t
  • GreenHejzka 2
  • Pikachuuuu 1

Premium

Możliwości jest wiele,

szukam aktywnych graczy do zabawy,
POZDRO

Spoiler

On pyta czy pijany...
gdzie ta myśl znowu goni was,

pije coś, biorę mi kwas,
nie obchodzi mnie,
skąd pochodzisz,

dokąd zmierzasz,
czekam ciągle tam gdzie zmierzasz,

to pascha Twojego ego,

nie znasz nic więcej prócz tego,

przewyższam poziom Twojego alter ego,

znam to dobrze,

ty poznać chcesz co dobre,

przerasta Cię tu każdy problem,
to nie problem,
żeby dać od siebie coś więcej niż nic

Jeśli chcę to gram,
jeśli nie gram to i tak przyjemnie mi

Edytowane przez Bombiczi
  • Pikachuuuu 1
  • Pijany? 3

Cod 401 dawno nie grałem na tak owym pamiętam jak był procod 1001, 51k itd itp, było bardzo przyjemnie, a również graczy nigdy nie brakowało. 

A chciałbym tam zobaczyć

Perki, klany, monety

• GreenHejzka 1
  • Pikachuuuu 1

• Moderator
W dniu 24.10.2023 o 18:45, Czar Naa napisał:

Chciałabym zobaczyć csgomod ze skinami z csgo i multijumpem

Podpinam się! Jeśli nie dało by rady 4FUN oczywiście.

Dodatkowo chciałabym zobaczyć mapy z cs'go i skiny do kos, przy okazji można by było dodać rangi. 

Edytowane przez Blanciq.

• 2 tygodnie później...

brakuje tutaj klasycznego pb, ogólnie to na całym rynku cs'a 1.6 nie ma żadnego porządnego serwera classic paintball.. gdzie ewentualnie można byłoby dać jakieś fajne p90 tylko dla vipa - reszta classic z jakimiś normalnymi roundsoundami

• Superka 1

• 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.