Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Moja historia z motocrossami

Joker'
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. W tym temacie opowiem moją historię z motocrossami. Na początku kiedy miałem około 9/10 lat dostałem na urodziny Honde MTX 50cc. Kiedy pierwszy raz odpaliłem pojechałem z pomocą taty, bo wtedy nie umiałem jeździć. Po około 2 tygodniach nauki na prostej drodze nauczyłem się jeździć po 1 roku jazdy Hondą  sprzedałem ją.Następnie miałem 11 lat i dostałem Derbi Senda 125.Na niej bardzo się zawiodłem bo szybko się popsuła. Jechałem około 100 kilometrów na godzinę i hamulce mi przestały działać nie mogłem zahamować i zrobiłem piruet w drzewo i mój tata zadzwonił po karetkę w szpitalu się okazało, że miałem złamaną nogę,rozbitą głowę i skręconą rękę. Po wyjściu ze szpitala sprzedałem Derbi Sende i odstawiłem jazdę na około  rok. Po minięciu  roku zakupiłem Kawasaki KX 250. Jestem bardzo zadowolony z zakupu bo jest bardzo wygodna w jeździe i można się wyszaleć. Najbardziej które doceniłem motocrossy to była Honda MTX 50 cc i Kawasaki KX 250.Najbardziej zawiodłem się na Derbi Senda 125. Będę co jakiś czas pisać jeszcze moje  historię .

Ja swoją historię zacząłem z yamaha DT 125 R nie spodziewałęm sie mocy jak na 125 ok. 32 koni to pierwsza przygoda teraz ma tez kx 250 z 96 i przyznam ze nieasamowicie wygodny i lekki motocykl jak na krosy jak jestes z śląska to mozemy gdziedys sie zgadac i poszalec razem :P pozdro 

1 godzinę temu, mom I'd like to fuck napisał:

Ja swoją historię zacząłem z yamaha DT 125 R nie spodziewałęm sie mocy jak na 125 ok. 32 koni to pierwsza przygoda teraz ma tez kx 250 z 96 i przyznam ze nieasamowicie wygodny i lekki motocykl jak na krosy jak jestes z śląska to mozemy gdziedys sie zgadac i poszalec razem :P pozdro 

No ja niestety z zachodnio pomorskiego jestem okolice Szczecina :P ale w następne wakacje zabieram się do Śląska więc można poszaleć :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.