Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Poradnik dla początkującego admina.

OramDlaPapa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , ten poradnik jest specjalnie zrobiony dla nowych adminów cs 1.6 mam nadzieje że wam się do czegoś przyda :)

Zacznijmy od bindów :
1.Jak zbindowac amxmodmenu? (menu admina) - bind ''klawisz'' ''amxmodmenu''
2.Jak zbindowac @/@@/@@@ ? (pisanie w lewym dolnym rogu , na srodku ekranu i w prawym dolnym rogu) - bind "klawisz" "[email protected]@ Ram pam pam, cele mapy albo ban."

- są też kolorki do @/@@/@@@ np :

@@r - czerwony

@@g - zielony

@@y - żółty

@@c - błękitny

@@m - różowy

@@b - niebieski

Komendy :

1.Zbanuj gracza (Ban Player) - Ta komenda polega na tym że banujemy danego Gracza nie admina! ,  najeżdżamy na danego gracza  ,  załóżmy że to będzie GRACZ-TOMEK1234 klikamy na niego wyświetla nam się ile danego gracza chcemy zawiesić np 

-5 minut

-30minut

-1h itd

-permament
Klikamy np 30minut i wyświetlają się różne powody np : Laming , Aim , sh itd i jeszcze sie wyświetla tzw CUSTORM ta komenda polega na tym że możemy dać swój powód np : sh papa!.

2.Wywal gracza (Kick player) - Ta komenda polega na tym że np . Krzysiu kampi na T-spawnie to go wywalasz to tzw ostrzeżenie , po wywaleniu dajesz bana bo wywalenie to (ostrzezenie) tak jakby.
3.Uderz/zgladz gracza - admin uderza osobę np jak osoba wypadnie poza mape (txt) to go uderza za 0 obrażen lub zgladzamy.
4.Zmien druzyne gracza - jak sama nazwa mówi jest np 6 w CT a 4 w TT to jedną osobę się przerzuca  do TT żeby było w miarę po równo.

5.Co to jest AMX : Screans?

Screany polegają na tym ze klikamy tą komendę klikamy na danego gracz i klikamy ilość Screansów (czyli żeby zbanować gracza za wspomagacze wh , auto bh itd ) i przejdźmy dalej wybieramy ilość screanów np jest 5,6,7,8 i wtedy powód pisze : Wstaw Screeny na GreenHaze.pl (UWAGA SCREENY TO BAN PERMAMENTY! AZ DO CZASU KIEDY ADMINISTRATOR FORUM ZOBACZY ZE GRACZ JEST CZYSTY NIE MA HAXOW TO DOSTAJE UB!) ale to się używa tylko w wypadkach kiedy podejrzewasz gracza o cheaty.

6.Co to jest +adminvoice ? i jak go zbindowac?
 - bind "klawisz" +adminvoice
 - (Jako admin mówisz do wszystkich graczy.(gracze nie mają dostępu do +adminvoica!). 
7.Co to jest +interadminvoice ? i jak go zbindowac?
- bind ''klawisz'' ''+interadminvoice''
 - Mówisz do innych adminów (gracze cie nie słyszą)
8.Na czym polega [email protected] dla adminow?
- [email protected] polega na czytaniu podejrzeń graczy np jak chca napisac ''X gracz ma wh proszę sprawdź go'' twoim zadaniem jest sprawdzenie X gracza i wstawienie mu SS jak będzie coś miał lub będziesz go podejrzewał.
- [email protected] polega tez na tym ze admini się konsultują o graczach np ''on ma haxy jak myslisz? ty czy ja go sprawdze bo mi to obojętnie'' tak tylko piszę ale do różnych konsultowań to służy.

Mam nadzieje że spodobał wam się mój pierwszy poradnik :)

Zakaz kopiowania bez zgody autora : OramDlaPapa 2k16

Edytowane przez OramDlaPapa
  • GreenHejzka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.