Skocz do zawartości
Zostań Donatorem! ×
[Rekrutacja] Szukamy Grafika! ×
[Dołącz z serwerem do Greenhaze.pl] ×

Aktualności

Zmiany na forum

Wszelkie informacje znajdują się w poście, wejdź w "Czytaj więcej"

Zmiany/aktualizacje na serwerze PB+Klasy

Wszelkie zmiany oraz aktualizacje przeprowadzone na serwerze Paintball + Klasy.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

@Loco Coco

Derv

Rekomendowane odpowiedzi

Twoj Nick:MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
Nick Użytkownika / Administratora: Loco Coco
Powod Skargi: Wiec moze zaczne od tego, ze wasz kolega ktory jest opiekunem zmienil regulamin z czego bardzo sie ciesze bo jest wszystko, ladnie czytelnie zrobione wrecz dobra robota, po czym postanowilem iz zastosuje sie do wytycznych z nickiem 3-czlonowym jesli moge to tak ujac i teraz tak mam nick zawierajacy duzo "M" po czym wchodze wieczorem na serwer, jest malo osob pare razy wrecz nie wiem moze to przez to zabijam waszego admina i nagle widze kick za kickiem o tresci nie znajej typu "bec noeorlmalni" to raz, dwa w koncu udaje sie napisac cos w polskim jezyku i dowiaduje sie przedstaw sie. Sadzac juz po domysleniach chodzi o nick w dodatku dostaje wiadomosc "jak cos tam cos tam juz nie pamietam to idz na forum" czy cos w tym stylu wiec jestem i dla wiadomosci admina regulamin nie boli, zastosowalem sie do niego wiec bylo napisac, ze chcesz pgorac :)

1.11. Nick gracza nie może być obraźliwy, wulgarny, ani zawierać w sobie reklamy innych serwerów/sieci.

W czym ten moj nick nie pasuje?

Jesli kolego chcesz odsylac kogos na forum najpierw sam wejdz i poczytaj regulamin serwera na ktorym masz admina bo moze to bylo na zasadzie odnawiania z miesiaca na miesiac, a regulamin 24.11 sie zmienil :)

Dowody: Nie wiem czy w amx kicki są, ale jeśli tak to nawet po ich tresci ciezko zrozumiec o co mu chodzi. Jakies "bec nermoalni" chyba, ze kolega nie jest z Polski to moze ktos przetlumaczy.

Jeśli zły dzial przenieś ktos bo nie wiem tutaj znalazlem skargi.

edit:  Wchodzilem, pisałem do niego 3x zeby wszedł na forum na które mnie tak wołał, olal to w dodatku dostalem kolejnego kicka ktorego tresc juz psotanowilem zrobic screena :D:D:D Dość zabawny nie wiem czemu kolega ma tego admina :)

http://tinypic.com/view.php?pic=2ir6s6g&s=9

Edytowane przez Derv

witam grasz długo na serwerze nick o typu MMMM  czy coś innego typu xxx  może być ale jeśli inny gracz będzie miał ten sam nick i obrażał @ po chwili uciekał z serwera nie będę w stanie dać mu baba na obrazę @ wiec proszę cię nadaj sobie nick ze by drugi ras nie miało to miejsca pozdrawiam

Loco nie chcialem pisac zadnej skargi i dowiedziec sie od ciebie cos na serwerze jednak byles zajety gra :) ALe zobacz masz steam'a, widzisz awatar ktorego nie zmieniam, jak powiedziales gram dlugo i wiesz, ze ja to ja. Na u@ w sumie moze faktycznie jak ktos wejdzie na takim samym nicku, ale to nie jest argument. Ale przemysle sprawe, jednak na przyszlosc powiedz najpierw mi dokladnie o co chodzi bo bezsensu jest pisanie skarg tego typu moim zdaniem :)

No nick zmienilem bo juz mi sie nie chce z wami sprzeczac o takie pierdoly, ale to juz ostatni raz mam nadzieje, ze juz nikomu nie bedzie przeszkadzal. Co do tego to nie wiem jak na razie to jedyny podobny nick jaki widzialem to byl "MMM" i gral na nim wasz opiekun :) Ale to pewnie z sympatii do mojej osoby ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.