7 postów w tym temacie

Promowane odpowiedzi

kojak.    603

Na wstępnie chciałbym podziękować za cierpliwość i wyrozumiałość którą mi okazaliście w czasie 
obejmowania tej rangi. Pierwszy raz miałem szansę pilnować forum, które rozwijało się razem ze
mną od samego początku. Mam nadzieję, że swoje obowiązki wypełniałem dobrze, bo tak właśnie
starałem sie je pełnić. W miarę możliwości nadal będę starał się pomagać każdemu kto się 
do mnie zgłosi z zapytaniem bądź w podjęciu trudniejszej decyzji w działaniach moderacyjnych,
bo w pełni zdaję sobie sprawe że takie chwile się zdarzają i bywa ciężko. Więc jeśli ktoś będzie
w potrzebie walić śmiało.
Niestety obowiązków w życiu prywatnym coraz więcej, a czasu nie przybywa. Dobrze przemyślałem
swoją decyzję, wpływ na nią miały ostatnie 2-3 miesiące, które pozwoliły nieco bliżej poznać
kilka osób. Część z nich już na forum nie przebywa, bo zanadto przejmują się zachowaniem @Chicen 'a.

Staram się zawsze temat dobrze obgadać, wystrzec się wątpliwości darząc każdego bagażem zaufania jak
i cierpliwości. W zamian oczekuję szacunku i wysłuchania, czego u jednego z właścicieli w ostatnich
czasach zabrakło. Dla sprostowania @Chicen ja Ciebie nie ostrzegałem tylko przedstawiałem opinię 
na dany temat. Jednak to jest tylko opinia, którą docenisz lub nie. Ze względu na nasze relacje,
które uważałem za bardzo dobre, otwarcie Ci ją przedstawiałem. Pomyliłeś pojęcia - to nie było
ostrzeganie. Dzisiejszą krótką rozmową trafiłeś z kilku stron jednocześnie. Jestem cynikiem 
i otwarcie kwestionuje uznane przeze mnie wartości. Twoją dzisiejszą wypowiedź mogę skomentować
tylko w jeden sposób: napisałeś tylko po to żeby przedstawić swoje niezadowolenie z mojego zachowania
co komentuję jako spłakanie się. Abstrahujesz, krytykujesz nie znając osoby, a co najlepsze wyciągasz
wyimaginowane wnioski i rzucasz nimi luźno do ludzi którzy Cię szanują. Ostrzeganie, zemsta,
okej żyj sobie w tej płytkiej podświadomości.

Proszę o odebranie mi rangi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
schiza    33

To ilu jeszcze stracimy dobrych graczy przez p. Chicena ? Moderator bardzo dobry  szkoda że rezygnujesz , ale rozumiem że inaczej się nie da . Sprawa Honoru ponad wszystko !

piss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Karuzel    69

Hm.. nie moja sprawa, ale wydaje mi się, że jeśli nie było czegoś na rzeczy to tego tematu również by nie było. Życzę tobie dalej powodzenia w rangach, które aktualnie posiadasz bo po moderatorze świat się nie kończy. POZDRAIWAM!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
JR Admin

Kolejna osoba, która odchodzi z funkcji moderatora przez @Chicen, nie będę się dłużej wypowiadał na ten temat, ale rozumiem Ciebie kojak. Powodzonka tam :D 

Edytowane przez Barti. (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chicen    872
Zarząd GH

No jasne najlepiej zgonić na mnie w tym momencie że to z mojej winy odchodzisz śmieszne to jest skoro jesteś taki człowiek honoru to czemu nie powiesz jaka jest prawda bo połowa tego forum wie jaka ona jest i się spodziewali że to napiszesz to przedstawie to ja otóż pan Artur zrezygnował z funkcji moda z tego powodu że Patka została modem tylko to cię boli choć nigdy nie rozumiałem dlaczego bo to że mieliście spine między sobą a swoje słowa tłumaczyłeś tym że nie będziesz pracował z taką osobą z dupy wyciągnięta odpowiedz nie sądzisz ?

Twierdzisz że wiele osób odeszło ze względu na mnie pokaż mi te osoby co Sodus który ciśnie po rodzinie ? Sołtys który dostał bana za ddos zresztą go odbanowałem na ts na twoją prośbę i jak to się skończyło

Jako człowieka zawsze cię szanowałem i zawsze do ciebie mogłem wpaść z problemem jako zielony byłeś najlepszy był okres kiedy chciałem żebyś został żółty nie wyszło to przynajmniej mogłem dać ci SA na ts3 bo chciałem żebyś widział że doceniam twoją pracę ale jak sam widzisz przez te dwa-trzy miesiące zmieniłeś się i to nie tylko moje stwierdzenie znikłeś z forum na ts nawet mało bywasz i wiele o których nie chcę się tu wypowiadać i między innymi też Patka została modem bo denny jest sam kiedyś jeszcze szło to przemilczeć bo był Daro który jak to Denny dziś powiedział " przez tego chuja nie szło warna wlepić "

do końca myślałem że nie napiszesz tej rezygnacji od 18 siedziałem i podglądałem co robisz z nadzieją że ten temat się nie pojawi ale dziecinność wygrała no cóż może i lepiej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.