Skocz do zawartości
Wspomóż serwery głosując na nie! ×
[Rekrutacja] Szukamy Grafików! ×
Masz serwer i szukasz sieci? Dołącz do nas już dziś! ×
[Redakcja] Q&A Pytania do Jazzy! ×

Aktualności

Zmiany na forum

Wszelkie informacje znajdują się w poście, wejdź w "Czytaj więcej"

Zmiany/aktualizacje na serwerze PB+Klasy

Wszelkie zmiany oraz aktualizacje przeprowadzone na serwerze Paintball + Klasy.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

#3. Psychoodeliczna

BigTits (+)(+)

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiadzik przeprowadzony z   

-kolor zoelpny (będzie przejżyściej) 

-kolor  żółty

Witam Cię Psychoodeliczna ;)

Witaj :)

Może na początku opowiesz nam coś o sobie?

Dobrze. Mam na imię Patrycja, mam 20 lat ale według moich urodzin mam 5 lat. Tak mam urodziny 29 lutego. Moje hobby to muzyka. Åšpiewam od 1 klasy podstawówki. W podstawówce byłam zmuszana przez wychowawczynie do śpiewania ale w gimnazjum stało się to moją pasją. Dołączyłam do zespołu szkolnego i jeździliśmy na konkursy, wiec mam na swoim koncie 1 wyróżnienie międzywojewódzkie oraz 1 miejsce ogólnośląskie. 

Ooo. Wyprzedziłaś kilka moich pytaÅ„.  Zawsze się zastanawiałem jak to jest, jak się ma urodziny 29 lutego, kiedy to się obchodzi urodziny gdy nie ma roku przestępnego. Ale widzisz, zawsze są tego plusy... Całe życie młoda Muzyka- noo nie dziwię się, że jest to Twoje hobby. Po tym co usłyszałem na karaoke, naprawdę nie mam pytaÅ„. Gratuluję wyróżnieÅ„ oraz 1szego miejsca.

Masz jakieś marzenia związanych z muzyką?

Tak, po technikum chcę się zapisać do szkoły muzycznej, bo jak narazie to sobie śpiewam w domku i w wannie.

Po wygranym przez Ciebie karaoke naprawdę byłem i nadal jestem pod wrażeniem. Bardzo dobrze, że chcesz realizować swoje marzenia. Jeśli kiedyś wydasz jakąś płytę, lub nagrasz jakąś piosenkę, to bardzo proszę podesłać ją na forum.

Masz jeszcze jakieś hobby poza śpiewaniem?

Hmm... Można powiedziec, że uwielbiam grać. Zaczęłam od metina. xd Potem przezuciłam się na CS 1.6, i trochę pomaniaczyłam. Nawet zostałam opiekunem jednego serwera. Grałam z około rok, potem zaczęła się era w lol'a, w którego gram do dzisiaj. Mija już 1,5 roku odkąd zaczęłam grać. 

Planujesz wrócić do counter strik'a?  Czy dalej tylko będziesz grała w LOL'a?

Planuje wrócić.

Ooo bardzo mnie to cieszy. Będziesz grała na ffa? Oczywiście na GreenHaze.pl

Tak, podoba mi się atmosfera panująca pomiędzy administracją i użytkownikami.

Jak widzisz swoją przyszłość z naszą siecią? Polujesz jeszcze na jakieś rangi?

Jeśli na jakąś zasłużę to owszem. planuję. A jeśli mi się spodoba, to oczywiście wspomogę serwer. 

Super :D  Masz jakieś rodzeÅ„stwo czy jesteś jedynaczką?

Mam młodszą i starszą siostrę ^^

Fajnie być tą "po środku" wiekowo?

Powiem Ci, że są plusy i minusy tego.

Opowiesz coś wiuęcej o tym?

No plusy są takie, że jest na kogo zwalić, czyli na młodszą. Ze starszą iśc na piwo. No i ten minus, że jednak młodsza jest najbardziej rozpieszczana przez rodziców, ale to normalne przyzwyczaiłam się xD

Jednakże pamiętaj, że wszystkich mama kocha tak samo. Wiadomo o najmłodszą najbardziej się troszczy, bo najmłodsza. Taka macierzyÅ„ska podświadomość. :P Dobry masz kontakt z siostrami?

Odkąd moja starsza siostra się wyprowadziła, znacznie nam się poprawił kontakt a z młodsza to się często kłócę. 

RodzeÅ„stwo... sam mam rok starszego brata i też się non stop. 

Masz jakieś zwierzątka?

Obecnie nie mam, czekam na moją wyprowadzkę, którą będę miała po wakacjach i wtedy pomyślę o zwierzaczku. Miałam 2 króliczki, lecz okazało się że to parka i urodziły się 3 małe i miałam też 5 szczurków ;3

Skąd taki wybór? Większość ludzi preferuje w pieski, kotki i papugi :3

Mam słabość do króliczków a zwłaszcza baranków (te z klapniętymi uszkami) <3 no i szczurki są takie słodkie.

Dużo dziewczyn się boi myszy, szczurków itp. Nigdy się nie bałaś czy się po prostu przełamałaś w pewnym momencie życia?

Nie bałam się. Zawsze w ciagu dnia puszczałam je po domku, aby sobie pobiegały i zawsze wracały do klatki xD

Ooo to odważna jesteś widzę.

Jakiej muzyki słuchasz?

Nie mam ulubionej muzyki. Słucham wszystkiego, co wpadnie w moje uszka.

Bardzo fajnie. W koÅ„cu ktoś nie wybrzydza "disco polo bleee/rap bleee"

Nawet metalu słucham, ale dupstep to coś co mnie uspokaja. 

Co powiesz na temat związków homoseksualnych?  Jesteś za czy przeciw?

Nie mam nic przeciwko, sama miałam kilka lat temu dziewczynę 

Jestem tolerancyjna.

(Cycki są zajebiste ale mam słabość do pisiorków hahahhaha)       <<<<------------- ZMIENIAM KOLOR BO UWAÅ»AM TO ZA NAJCIEKAWSZY WÄ„TEK

Hahahaaha wyciąć to czy zostawić bo nwm xD haha.

A zostaw bd śmiesznie

Boję  się o Ciebie w takim razie. Zaraz taki Chicen albo Student zaczną mi Cię podrywać >.< 

Uprawiasz jakiś sport?

Tak, od około roku chodzę na siłownie 

Zainspirował mnie tym mój były narzeczony, ponieważ znęcał się nade mną psychicznie. Mówił jaka to ja nie jestem gruba przy swoich rodzicach i znajomych. Stwierdziłam, że zrobię coś z sobą i zrzuciłam te 20 kg ;3

Kłamał xD Po zdjęciach nic takiego nie widać ani tych staarych ani nowych.

Uprawiasz jakieś inne sporty poza sportami siłowymi?

Nie, tylko siłownia. 

W bicku pewnie +42 :D Jak łączysz technikum i prace w sklepie?

5 dni szkoła, 2 dni praca. Tak mija mój cały tydzieÅ„.

Nie szkoda Ci młodych lat, gdy możesz się jesdzcze po dyskotekach wyszaleś w weekendy?

Nie lubię imprezowac 

Ouu. I tak wiem, że ze mną byś poszła na impreze haha x)

QQQCicho bo sie wyda. :*

Wolisz spędzać czas z rodziną, czy ze znajomymi?

I to i to. Z rodziną fajnie, bo jestes wśród tych, którzy Cię szczerze kochają 

Jak miło 

Teraz przejdźmy do pytań w nieco innym stylu.

Motocykl czy Samochód?

Samochod ;3

Lato vs zima?

Lato.

Siatkówka / nożna?

Nożna.

counter strike vs Lol?

Lol.

kebab / hamburger /zdrowe jedzienie?

Zdrowe jedzenie.

basen / jezioro

Jezioro. ^^

Na ile w skali od 0 do 10 umiesz pływac?

9. Chodziłam na szkółkę pływacką ^^

Åowiłaś kiedyś rybcie? 

Taaaak! Idealny sposób, na wyciszenie się.

Tylko Ty, woda i wędka 

Też czasami bywam na rybach.

Lubisz być sama i rozmyślać nad czymś czy wolisz być w gronie znajomych i wspólne tematy rozpatrzać?

Wole być sama, ale czasem dobrze mieć kogoś do towarzystwa. Kogos z kim możesz się podzielić wszystkim. 

Jak Ci się podoba forum?

Forum jest bardzo fajne. W sumie przez nie znalazłam się na waszym ts3. Forum jest zrobione tak, aby każdy który szuka pomocy ją otrzymał, co bardzo plusuje.

Zmieniłabyś coś na sieci?

Nie, nie zmieniałabym nic!

Bardzo nas to cieszy. Dochodząc powoli do koÅ„ca wywiadu, zapytam czy chcesz dodać coś od siebie do wywiadu?

A dodam, że jesteście pierwszym serwerem, na którym zostałam dłużej niż na czas trwania karaoke.

Coś mnie do was ciągnie.

Oooo to pewnie moja zasługa hahaha. Nie no żartuję :P Miejmy nadzieje, że zostaniesz do samego koÅ„ca czyli na zawsze!

Chciałabyś kogoś pozdrowić?

Tak. Pozdrawiam całą redakcje i administracje. Pozdrawiam równiez ludzi z karaoke,  w szególności Loczka. Może następnym razem coś sie uda xd Ale najbardziej pozdrawiam Ciebie 

Ooo jak mi miło. xD Dziękuję bardzo 

Na sam koniec, życzę Ci samych sukcesów w życiu i w muzyce. Mam nadzieje, że usłysze kiedys jakiś Twój kawałek.

Oczywiście, że usłyszysz. Będę robić Ci osobiste koncerty ^^ 

Dziękuję za wywiad z całego serca. 

Ja również dziękuję :) 3maj się.

• GreenHejzka 8

Jak dla mnie, za dużo jest Twoich wypowiedzi typu:

Jednakże pamiętaj, że wszystkich mama kocha tak samo. Wiadomo o najmłodszą najbardziej się troszczy, bo najmłodsza. Taka macierzyÅ„ska podświadomość.

Jak miło

Ale widzisz, zawsze są tego plusy... Całe życie młoda Muzyka- noo nie dziwię się, że jest to Twoje hobby. Po tym co usłyszałem na karaoke, naprawdę nie mam pytaÅ„. Gratuluję wyróżnieÅ„ oraz 1szego miejsca.

Jak dla mnie ww cytaty są zbędne. Ale to moje zdanie, bo jedynie na to zwróciłam uwagę w całym tym wywiadzie :P

Za dużo o sobie mówisz, za dużo rozmawiasz przez co to nie wygląda jak wywiad, tylko po prostu jak rozmowa.

"Boję  się o Ciebie w takim razie. Zaraz taki Chicen albo Student zaczną mi Cię podrywać >.< "

No bez jaj, takich pytaÅ„, o ile to można nazwać pytaniem nie powinno być w wywiadzie. Wywiad powinien zachować neutralnośc, obiektywizm, a tu tego brakuje.

Spodziewałem się dużo więcej po tym wywiadzie

• GreenHejzka 2

czułem, że zjebałem :(

dobra. na błędach człowiek sie uczy. kolejny będzie lepszy :P

I tak ma być :> Następnym razem jak wywiad napiszesz, przeczytaj go ze dwa razy dla pewności. Wtedy będziesz wiedział co poprawić. No chyba, że elegancko napiszesz, to wtedy nie :D I nie śpiesz się z publikacją wywiadu, bo pośpiech gubi człowieka :D

Witam Cię Psychoodeliczna wink.png

Po "Cię" powinien być przecinek, brak kropki na koÅ„cu zdania.

Witaj smile.png

Brak kropki na końcu.

Dobrze. Mam na imię Patrycja, mam 20 lat ale według moich urodzin mam 5 lat. Tak mam urodziny 29 lutego. Moje hobby to muzyka. Åšpiewam od 1 klasy podstawówki. W podstawówce byłam zmuszana przez wychowawczynie do śpiewania ale w gimnazjum stało się to moją pasją. Dołączyłam do zespołu szkolnego i jeździliśmy na konkursy, wiec mam na swoim koncie 1 wyróżnienie międzywojewódzkie oraz 1 miejsce ogólnośląskie. 

Przecinek przed "ale" x2. "Tak mam urodziny..." Przecinek po "Tak",

Ooo. Wyprzedziłaś kilka moich pytaÅ„.  Zawsze się zastanawiałem jak to jest, jak się ma urodziny 29 lutego, kiedy to się obchodzi urodziny gdy nie ma roku przestępnego. Ale widzisz, zawsze są tego plusy... Całe życie młoda Muzyka- noo nie dziwię się, że jest to Twoje hobby. Po tym co usłyszałem na karaoke, naprawdę nie mam pytaÅ„. Gratuluję wyróżnieÅ„ oraz 1szego miejsca.

Po "Ooo." powinien być przecinek, nie kropka. "Całe życie młoda Muzyka..." Co? Nic nie zrozumiałem. "noo" za dużo "o". "1szego" albo cyfra, albo słownie, zdecyduj się.

Masz jakieś marzenia związanych z muzyką?

"związane" będzie poprawnie.

Grałam z około rok, potem zaczęła się era w lol'a, w którego gram do dzisiaj.

Jeżeli już piszesz jakieś tytuły skrótami to pisz je poprawnie, LoL a nie lol.

Planujesz wrócić do counter strik'a?  Czy dalej tylko będziesz grała w LOL'a?

Counter Strike'a i LoL'a.

Ooo bardzo mnie to cieszy. Będziesz grała na ffa? Oczywiście na GreenHaze.pl

Przecinek po "Ooo". FFA a nie ffa. Brak kropki na końcu zdania.

Jak widzisz swoją przyszłość z naszą siecią? Polujesz jeszcze na jakieś rangi?

W naszej sieci, nie "z naszą siecią"

Jeśli na jakąś zasłużę to owszem. planuję. A jeśli mi się spodoba, to oczywiście wspomogę serwer.

Przecinek po "owszem".

Super biggrin.png  Masz jakieś rodzeÅ„stwo czy jesteś jedynaczką?

Kropka po "Super".

Fajnie być tą "po środku" wiekowo?

Przecinek po "po środku".

Opowiesz coś wiuęcej o tym?

Literówka.

No plusy są takie, że jest na kogo zwalić, czyli na młodszą. Ze starszą iśc na piwo. No i ten minus, że jednak młodsza jest najbardziej rozpieszczana przez rodziców, ale to normalne przyzwyczaiłam się xD

Brak kropki na końcu zdania.

Wiadomo o najmłodszą najbardziej się troszczy, bo najmłodsza.

Przecinek po "Wiadomo".

Odkąd moja starsza siostra się wyprowadziła, znacznie nam się poprawił kontakt a z młodsza to się często kłócę. 

Przecinek po "kontakt".

RodzeÅ„stwo... sam mam rok starszego brata i też się non stop. 

Non stop, co? 

Obecnie nie mam, czekam na moją wyprowadzkę, którą będę miała po wakacjach i wtedy pomyślę o zwierzaczku. Miałam 2 króliczki, lecz okazało się że to parka i urodziły się 3 małe i miałam też 5 szczurków ;3

Brak kropki na końcu zdania.

Większość ludzi preferuje w pieski, kotki i papugi :3

Bez litery "w". Brak kropki na końcu zdania.

Mam słabość do króliczków a zwłaszcza baranków (te z klapniętymi uszkami) <3 no i szczurki są takie słodkie.

Przecinek po "króliczków". Brak kropki za nawiasem. "no" z dużej litery. Przecinek po "szczurki".

Dużo dziewczyn się boi myszy, szczurków itp. Nigdy się nie bałaś czy się po prostu przełamałaś w pewnym momencie życia?

Poprawię całą wypowiedź; Dużo dziewczyn boi się myszy, szczurków itp. Nigdy się ich nie bałaś czy po prostu w pewnym momencie życia przełamałaś się?

Więcej nie chciało mi się poprawiać, mam nadzieję, że zrozumiałeś o co mi chodzi. Wywiad na odwal, aby jak najszybciej pojawił się na forum. Zanim opublikujesz wywiad przeczytaj go chociaż raz. Wk*rwiłem się gdy przeczytałem na SB, że chcesz wrzucić jakiś wywiad przed terminem nie powiadamiając nikogo innego niż @Johnyego. On nie ma przypisanego żadnego zadania by kontrolować pracę redaktorów, jedynie ogarnął pracę w redakcji. Jeżeli miałeś taki zamysł trzeba było napisać w temacie gdzie jest rozpisany harmonogram publikacji wywiadów i zapytać o zdanie tych, których zajmują się wywiadami. Jeżeli masz się wychylać przed szereg rób to porządnie a nie ch*jowo. Wyraziłem się jasno w temacie z harmonogramem co do wywiadów, jeżeli każdy ma mnie lekceważyć to rezygnuję z redaktora bo to ma być praca zespołowa a nie każdy robi co mu się żywnie podoba. 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.