Rumcajs'

skarga Karuzel

4 posty w tym temacie

Promowane odpowiedzi

Rumcajs'    0

Twoj Nick: Rumcajs'
Nick Użytkownika / Administratora: Karuzel
Powod Skargi: Witam serdecznie. Sprawa wyglada tak dostalem bana od Karuzel na tydzien za to ze unioslem sie przez mikro. Rozumiem 1h ale nie tydzien. Powiedzialem kiedys Karuzelowi ze sie bardziej nadaje do pchania karuzeli niz na admina i stad pewnie ta zemsta. Nie przesadzajmy godzina jest wystarczajaca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Karuzel    69

Szanowny panie, Rumcajs. Jest to kolejny twój ban za obrażanie graczy na serwerze. Dostałeś raz drugi trzeci bana i tobie to nic nie robi, a więc wydaje mi się, że ten czas ci w końcu pomoże przytępić język. Regulamin serwera, też oczywiście jest. Oczywiście jeśli go przeczytałeś też powinieneś wiedzieć, że każdego obowiązuje kultura na serwerze. Dodam też jeszcze, że to jak za każdym razem dostajesz bana  i obrażasz administrację serwera też jest banowane. Oczywiście tobie wydaje się, że ja się na tobie mszczę czy bądź co bądź sobie coś ubzdurałem, ale po to jestem opiekunem serwera, aby dbać o jego dobro i złe rzeczy likwidować. O całym banie został już od razu [email protected] Następne bany, niestety mogą być dłuższe = ban permanentny. Gracze są dla nas najważniejsi i ci, którzy będą psuć rozgrywkę będą po prostu przez nas usuwani. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.