Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Witajcie ^^

Serafinka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, cześć, siemka, czołem, kłaniam się nisko :D

Z tej strony Paula, na FFA i forum bardziej znana jako Lovely Seranida. Liczę sobie 18 wiosen, lecz posiadam głos 12-latki, więc proszę zrozumieć tą dziecinkę :D Mój aktualny zawód to uczeń, a uczęszczam do drugiej klasy technikum zawodowego o profilu technik informatyk, ale bardziej udaję się w stronę grafika niż programisty. Poza szkołą jestem także nauczycielką/instruktorką tańca freestyle'owego. Mam także wiele innych zainteresowań jak np. gra na gitarce, pianinie, anime, a jak ktoś się chce dowiedzieć więcej to jestem otwarta na wszelkie znajomości ;)  Jestem chyba jedyną osobą na świecie, która usunęła fejsa, więc niestety nie będę mogła zaprasza, ale nie widzę problemu, aby założyć nowe konto ;) Postanowiłam się zatrzymać u Was na sieci, bo pierwsze co mi się na niej spodobało to design forum (ten sprzed dołączenia do 4af był lepszy :( ), ludzie ogarnięci, klimacik w porządku, więc chcąc nie chcąc dajecie mi 1001 powodów, by z Wami pozostać.

Może i powitanie krótkie, ale gratuluję tym, którzy przeczytali w całości. Planuję pomóc tutejszej społeczności jak będę mogła. Być może uda mi się szybko coś osiągnąć. Ale dobra, koniec abstrahowania. Pozdrawiam cieplutko :D

Edytowane przez Seranida
  • GreenHejzka 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.