Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Cześć kociaki i szczeniaki :D

Xardi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim.Dawid 22 lata,Kalisz.Obecnie pracuje.Trenuje piłke nożną,lubię festiwale muzyczne(Woodstock <3) czasami coś zakopcić ;)

Nie sądziłem że wrócę po kilku latach do gry ale serwer FFA ma bardzo fajny klimat i graczy czego już dawno brakowało mi na innych serwerach.Wracam do zabawy i fragów ^^

P.S. Zamierzam uaktywnić steam`a tylko mam problem odnośnie kupienia cd-key do 1.6,wie ktoś może gdzie jeszcze mogę kupić ten klucz,poza steamem?W empiku i allegro sprawdzałem-nie ma.

3 minuty temu, Xardi napisał:

P.S. Zamierzam uaktywnić steam`a tylko mam problem odnośnie kupienia cd-key do 1.6,wie ktoś może gdzie jeszcze mogę kupić ten klucz,poza steamem?W empiku i allegro sprawdzałem-nie ma.

Witaj na forum. Napisz do @SouL.może ma jakieś konto lub cd key :)

• GreenHejzka 1

Cytat

Witam

Zapraszam na GG: 50025072 w tej sprawie posiadam Klucz/Gift  CS 1.6 jak i konta z gra CS 1.6

PS: Dzieki osoba wyzej za poinformowanie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.