19 postów w tym temacie

Promowane odpowiedzi

Pata. ♡    650

Witam,
Wiadomo dlaczego pojawia się ten temat.
Najpierw napisze dlaczego wróciłam.
Wróciłam tylko ze względu na jedną osobę, mianowicie @someone .
Lecz nie będę na sieci, gdy straciłam zaufanie do pozostałych Właścicieli. Wiem, że @someoneo niczym nie wiedział co robiliście tam na forum.
Ale teraz wiem, że mój powrót był błędem. Nie czuje się tu już tak dobrze, jak wcześniej.
Nie podzielam zachowania właścicieli, którzy odwalili i przez to było to całe zamieszanie na obydwu forach. A próbowałam Ci @Jaszczur na steamie wytłumaczyć, że lepiej z nimi pogadać i rozstać się w zgodzie, ale nie... Ty wolałeś napisać na sb, że odchodzisz i uj! Takie zachowanie u właściciela nie powinno się pojawić...

Pisałam kiedyś, że GH to moja pierwsza i ostatnia sieć... Otóż cofam wszystko, ponieważ wtedy nie wiedziałam, że czerwoni są tacy...
@someonechciałam pomóc, ale nie dam rady... Nie chce..

Dziękuje ci somek za wszystko, tylko dzięki tobie siedziałam w tej redakcji i próbowałam jakoś ją prowadzić, gdy nawet byłam sama.
Dziękuje Ci za wszystko, bo jesteś cudowną osobą. Ale nasz kontakt będzie na steamie. :)

Nie czuje się tu dobrze, a złapałam dobry kontakt na innej sieci, którą dobrze znacie, więc chce z nimi zostać.

Proszę o odebranie mi rangi Moderator.

Edytowane przez Pata. ♡ (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Fixen    136

Powodzenia w życiu. Trzymaj się :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Stalker    410
1 godzinę temu, Kyle napisał:

Nikt nie jest niezastąpiony ;) trzymaj się tam.

Tylko szkoda ze wystawiasz dupe i idziesz lizac gdzie indziej. 

Beznadziejne zachowanie, tylko głowę niepotrzebnie ludziom zawracasz i odstawiasz jakieś pożegnania myśląc ze będą cie trzymali na sile. To było wiadome.

LIZODUP LVL EXPERT :*

Nikt nie może zatrzymać drugiej osoby na siłę. To jej decyzja i wypadałoby się choćby pożegnać, nie musisz się jak zwykle udzielać, skoro tak naprawdę mało czasu tu spedzilas i nie znasz wszystkich, tylko tych, którzy latają za Tobą z wywieszonym jezorem ;)

Patka-wpadka, powodzenia tam, kontakt jeszcze jest ^^ Twoje pika -pika jest genialne, ciaO :))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kyle    342
5 minut temu, Student napisał:

Nikt nie może zatrzymać drugiej osoby na siłę. To jej decyzja i wypadałoby się choćby pożegnać, nie musisz się jak zwykle udzielać, skoro tak naprawdę mało czasu tu spedzilas i nie znasz wszystkich, tylko tych, którzy latają za Tobą z wywieszonym jezorem ;)

Patka-wpadka, powodzenia tam, kontakt jeszcze jest ^^ Twoje pika -pika jest genialne, ciaO :))

Mam prawo do wyrażania swojej opinii, a Ty masz prawo mieć to w dupie. Nie piszę w twoim kierunku więc skończ się wtrącać i najeżdżać na moją osobę. Pisze otwarcie jaka jest prawda bo połowa boi sie przyznać. Skończ swoje wypociny w moim kierunku słonko. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Stalker    410
Przed chwilą, Kyle napisał:

Mam prawo do wyrażania swojej opinii, a Ty masz prawo mieć to w dupie. Nie piszę w twoim kierunku więc skończ się wtrącać i najeżdżać na moją osobę. Pisze otwarcie jaka jest prawda bo połowa boi sie przyznać. Skończ swoje wypociny w moim kierunku słonko. 

Slonkiem to nazywaj swoich chlopaczkow, a ja kończę ta gownoburze ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jaszczur    690
Zarząd GH

Temat zamykam bo sami widzicie co się dzieje. 

Patka dzięki za współpracę, powodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.