Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Siemanko!:)

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielka piąteczka wszystkim. :wub:

Na początku powiem, że mam na imię Jessica.  ;)

Od dłuższego czasu zaglądam na Wasze serwery sporadycznie, najczęściej na Only DD2, lecz dzisiaj postanowiłam, iż założę sobie konto na tym forum, ładnie się przywitam i zagoszczę u Was na dłuższy czas, jeżeli tylko mi na to pozwolicie. :kiss: 
Na serwerach złapać można mnie pod nickiem takim jak mam na forum, mianowicie : "Jessica"  
Åšmiało możecie mówić na mnie pseudonimem jakim jest : Kawa bądź Feta - pozwalam. :innocent: 
Prócz tego w dalszym ciągu się edukuję - nie, nie chodzi tu o jakieś LO czy "gimbaze" czy "podgimbaze" - nie. Jestem już osobą dorosłą (21 latek na karku). :bigsmile: 
Interesuję się sporą ilością rzeczy, ale tak najbardziej to chyba historią i prawem (Nie, nie jestem nudziarą - spokojnie). Poza tym do moich pasji zaliczają się również fotografia i muzyka. Co do muzyki to uwielbiam śpiewać, rapować, beatboxować i pograć na gitarze lub perkusji.   :mindblown-1414029295: 
Uwielbiam grać w tenisa stołowego, piłkę nożną, siatkową, ogólnie sport jak najbardziej mile widziany. :like: 
Pozdrawiam osoby, które mają poczucie humoru, myślę, że z pewnością takie tutaj znajdę, bo mi uśmiech z buźki nigdy nie schodzi. Was też będę zarażać tą pozytywną energią! :heart-1417752586: Nie będę dłużej się wywodzić. Do zobaczenia na serwerach, trzymajcie się!  ;)  :kiss:

Edytowane przez â™› Jessica â™›
  • GreenHejzka 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.