Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Piłkarzyk Johny

Boski Johny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Alkohol i panienki to nie jedyne zainteresowania Johnego jak mogłoby się wydawać :v 

Jest także football, ale to podchodzi pod pasję. 

Na 1 mecz lokalnego klubu poszedłem gdy miałem 6 lat, na 1 mecz Jagiellonii poszedłem mając lat 9. Na oba mecze zabrał mnie ojciec. I tak narodziła się pasja do piłki

Gdy miałem lat 9, dziadek zabrał mnie na trening do klubu. Niestety nie było mojego rocznika, tylko 2,3 lata starsi. W takim wieku to kolosalna różnica wieku. 

Ale zdałem testy. Grałem ze starszymi przez dwa sezony. Następnie była kadra mojego rocznika, to w trampkarzach grałem w środku pomocy i zakończyłem sezon z 21 bramki i prawie 20 asystami na koncie. I tak trafiłem do juniorów. W wieku 17 lat trafiłem do zespołu seniorów.  Gram do dziś, od 14 lat w piłkę. W którymś z felietonów opiszę jak wygląda prawdziwa piłka na peryferiach, bo nie brakuje w niej patologii, alkoholu ale i mega wspomnień i fajnych przygód. Grając w piłkę zwiedziłem trochę Polski i Europy, opowiem Wam jak mniej więcej wszystko tam wygląda.

Nie brakowało chwil zwątpienia,ale dopóki walczysz jesteś zwycięzcą. Football to coś więcej niż sport.

hh0ags14h5ti.jpg

gfz0ojsovfiq.jpg

0aimgegj5i6n.jpg

t98whgl7xpu8.jpg

opd4xa7tr375.jpg

icqlqvsc4qkj.jpg

mhuzotwbap6d.jpg

• GreenHejzka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.