Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Stalker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewałem się, jeszcze niedawno wbiłeś ns ts chyba nawalony jak meserszmit a tu takie coś.

Uwielbiam czytać takie rzeczy, w takim klimacie, jeszcze udało Ci się połączyć to z GH.

Genialne ;)

Czekam na dalszą część.

• GreenHejzka 1

2 godziny temu, Chicen napisał:

musisz mnie ratować :D kto by ci dupsko łoił w fife?

Student aż się zdziwiłem tym tekstem, połączyłeś coś co lubisz z GH 

KOZAK

Tu nie ma żadnego STUDENTA! przeszłość go zabrała, został jedynie ten, który nie godzi się żyć jak zwierzę, więc coraz częściej wychodzi na powierzchnię, by zapewnić dobre jedzenie i leki dla najbliższych. To Stalker.

3 dni po wypadzie na powierzchnię, gdzie grupa Specjalna( @Stalker, @Serafinka, @someoneoraz @Steel Banging i @Kapitan Chicen)wybrała się po najpotrzebniejsze rzeczy, w tym leki, woda pitna oraz części do naprawy wentylacji wróciła, Tomek dalej był w ciężkim stanie.

pomimo ponad godzinnej resuscytacji, nie przywrócił do życia Tomka a'ka @Kapitan Chicen

Może coś źle zrozumiałem, ale mowa o umierającym Tomku chicenie dla którego była wyprawa po leki, ale w tej wyprawie w skład grupy specjalnej wchodzi Chicen :D ?

Tak po za tym fajnie się czytało :D

30 minut temu, someone napisał:

Może był w takim stanie, że musiał je przyjąć jak najszybciej. Dlatego zabrali go ze sobą, aby nie tracić czasu na powrót i dopiero udzielenie pomocy. ;d

Zabrakło mi tam z dwóch zdań jak w czasie podróży została ekipa zaatakowana :( ale to w późniejszym czasie zostanie dodane. wiem jest to mało czytelne i to błąd z mojej strony, następne części będę pisal rozwazniej i na trzeźwo ^^

Dnia 15.02.2017 o 23:16, Jaszczur napisał:

Nie spodziewałem się, jeszcze niedawno wbiłeś ns ts chyba nawalony jak meserszmit a tu takie coś.

Uwielbiam czytać takie rzeczy, w takim klimacie, jeszcze udało Ci się połączyć to z GH.

Genialne ;)

Czekam na dalszą część.

Po to się najebał, wtedy pisze jak natchniony przez Boga.

• GreenHejzka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.