Skocz do zawartości
Wspomóż serwery głosując na nie! ×
[Rekrutacja] Szukamy Grafików! ×
Masz serwer i szukasz sieci? Dołącz do nas już dziś! ×
[Redakcja] Q&A Pytania do Jazzy! ×

Aktualności

Zmiany na forum

Wszelkie informacje znajdują się w poście, wejdź w "Czytaj więcej"

Zmiany/aktualizacje na serwerze PB+Klasy

Wszelkie zmiany oraz aktualizacje przeprowadzone na serwerze Paintball + Klasy.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Niestety pora na mnie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako iż prośbę o urlop może pisać adminiatracja, ja też napiszę, ponieważ nie umiem pożegnać się z Wami.

Więc tak,

Sobotni poranek był troszkę w napięciu, w piątek ostro balowaliśmy, wstałem cość późno. Rodzice coś między sobą szeptali, coś trzymali w tajemnicy, o godzinie 12, podjechał jakiś samochód pod dom, rodzice wiedzieli o co chodzi, a ja się nie mogłem dopytać. Z samochodu wysiada mój indywidualny trener z jakimiś osobami. W pierwszej kolejności nie wiedziałem kto to, lecz po minutach patrzenia zauważyłem, że to jeden z trenerów kadry podlasia. Wraz z moim trenerem wręczyli mi list.

W liście było wielkimi literami napisane, że zostałem powołany "spowrotem", bo już kiedyś tam grałem, do jeden z bardzo utalentowanych drużyn ligi HiszpaÅ„skiej. W młodości grałem tam, jest ro Valencia C.F

W poniedziałek z rana mam samolot do Malagi. Jako iż czasu mało, "żegnam się z Wami"

Będę do Was zaglądał, ale jak już się tam ogarne. (Minimum 2tygodnie.)

Miło było, lecz sie skoÅ„czyło. Lęcę żegnać się. Ostatnie chwilę w Wawie, bo już w nocy jadę do Białegostoku, pakuje się i lecę.

Do usłyszenia.

Powodzenia i rozwijaj się tam w Valencii! W Mospie czy w BSP wcześniej trenowałeś? :D

PS. Miło było kogoś spotkać tutaj jeszcze z Białego :D

Akedemia Piłkarska Talent Białystok ;). Ni tu, ni tu.

Mogłeś pisać, że z Białego. Jutro będe po rzeczy. W PSS grałem też. Bywaj.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.