Skocz do zawartości
Wspomóż serwery głosując na nie! ×
[Rekrutacja] Szukamy Grafików! ×
Masz serwer i szukasz sieci? Dołącz do nas już dziś! ×
[Redakcja] Q&A Pytania do Jazzy! ×

Aktualności

Zmiany na forum

Wszelkie informacje znajdują się w poście, wejdź w "Czytaj więcej"

Zmiany/aktualizacje na serwerze PB+Klasy

Wszelkie zmiany oraz aktualizacje przeprowadzone na serwerze Paintball + Klasy.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Archiwum ** Zarchiwizowane ** Propozycja.

st4ge

Rekomendowane odpowiedzi

A więc moja propozycja jest taka aby dodać ligę z innej gry niż Fifa 14 czyli "Counter-Strike 1.6".

Na czym by to polegało?

Na tym, że można stworzyć/znaleźć/złożyć/założyć "drużynę", w której byłoby maksymalnie 5 osób + 1 zapasowa w razie nie grania innej.

Oczywiście, aby zabezpieczyć się przed haxami (w jakimś stopniu), grałyby sami gracze z kotami Steam (z grą "Counter-Strike 1.6").

Nie byłyby to profesjonalne drużyny, ale przyjemność z grania by była.

Nagrodą dla wygranej drużyny (ligii) byłyby VIP'a na serwerze/forum na 30 dni stawiane przez resztę zawodników/drużyn, którzy wzięli/wzięły udział.

Organizatorem mogłaby być osoba, która ma dużo czasu i chciałaby się tym zająć.

Każdy mecz przebiegałby pod okiem 1 sędziego, który by pilnował porządku.

Ps. Może i ten serwer Mixujemy by był do dyspozycji? 

To się nazywa, turniej, mixy, cw, takie coś jest organizowane w Tunieje/konkursy. Ja jestem neutralny

No jest takie organizowane, ale chodziłoby mi o mixy, które byłyby przeprowadzane w wyznaczone terminy, a nie jak administracja zorganizuje turniej.

• 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.