Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Czołem.

Major
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Mam na imię Bartek, przeżyłem 21 wiosen, mieszkam i studiuje w Szczecinie. Studiuje śmiechkierunek o tajemniczej nazwie Kognitywistyka komunikacji. Jestem na drugim semestrze i szczerze powiem, że jak pojawi się pytanie dotyczące dziedzin poruszanych przez owy kierunek...to nie odpowiem Wam nic, bo do dzisiaj nie mogę uściślić na czym dokładnie ten interdyscyplinarny kierunek się skupia.

Jeśli chodzi o moje zainteresowania, to jestem człowiekiem renesansu (lub po prostu typowym Polakiem-ekspertem od wszystkiego). Interesuje się elektroniką, filmem, kosmosem, fizyką kwantową, psychologią, esportem, polityką, wojskiem, grafiką komputerową, muzyką (głównie metal&rock), programowaniem, zabawą z błędami linuxa, fantastyką, fikcją naukową (czytam sporo beletrystyki), teoriami spiskowymi, religioznawstwem, robieniem wina, kalisteniką (wcześniej zwykłe podrzucanie ciężaru), zdrowym odżywianiem, a nawet o anime i mandze mógłbym długo rozmawiać.

Typowym graczem z pokaźną biblioteką na steamie nie jestem i mógłbym wymienić z pamięci tytuły, w które zagrałem. Poświęciłem osiem lat życia na wspieranie swojego klanu w masowych pojedynkach na Hot Springs (Lineage 2) i jakieś cztery lata na wysłuchiwanie lamentów, że "zerg imba" (Starcraft 2). Miałem jeszcze krótką, roczną styczność z WoW'em (Sunwell). Oprócz krótkiego epizodu na lekcjach informatyki w szkole średniej, tak naprawdę 34. godziny nabite na steamie (wszystko na greenhaze) są moim jedynym empirycznym doświadczeniem z CS'em (co widać po moim zabójczym skillu). Dlaczego 1.6? Bo na moim studenckim lapku GO nie ruszy (nawet się czołgać nie będzie).

Oprócz tego jestem starym użytkownikiem sadola (i harda) oraz smakoszem wszelakich trunków wysokoprocentowych i innych używek.

Liczę na przyjemne marnowanie czasu na Waszym serwerze.

Pozdrawiam

Bartek alias Major

Edytowane przez Major
  • GreenHejzka 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.