Skocz do zawartości
Wspomóż serwery głosując na nie! ×
[Rekrutacja] Szukamy Grafików! ×
Masz serwer i szukasz sieci? Dołącz do nas już dziś! ×
[Redakcja] Q&A Pytania do Jazzy! ×

Aktualności

Zmiany na forum

Wszelkie informacje znajdują się w poście, wejdź w "Czytaj więcej"

Zmiany/aktualizacje na serwerze PB+Klasy

Wszelkie zmiany oraz aktualizacje przeprowadzone na serwerze Paintball + Klasy.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Seyyd

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: EGZO
2. Nick OSKARŻONEGO: babiczqa
3. IP/STEAM ID OSKARÅ»ONEGO: Niestety brak, ewentualny ban go ktoś zobaczy go na serwie

4. Nazwa serwera: FFA
5. Link do demka: 
http://f1.hltv.org.pl/srv35184/HLTV-1606031635-de_train.dem.zip
6. Rodzaj wspomagacza: WH
7. Rozpiska demka:

1:54 - Słychać strzały, ale skąd wiedział, że akurat będzie na tym podeście a nie będzie szedł od zamkniętego BS'a?

3:27 - Wychylił i sądził, że pójdzie dalej, ale jednak został w miejscu i musiał wychylić się bardziej? Taki +/-
6:20 - Skąd akurat wiedział, że na wagon wszedł? Fakt, skakał, ale równie dobrze mógł pójść dalej i trzeba być bardziej doświadczonym graczem żeby mieć taki szybki przebłysk "skoczył więc pewnie wszedł na wagon". Może naciągane, ale no.
7:25 - Szybkie spojrzenie w górę na ściane czy nie ma nikogo na gnieździe i wybiegnięcie wcelowany w model.
12:07 - Sprawdzanie i mocniejsze wychylenie by tylko zobaczyć przeciwnika żeby nie było, że ma WH zważając na jego reakcję bo ledwo go zobaczył i wrócił.
14:13 - Wszystko pięknie ładnie, ale czemu zatrzymał celownik w tym miejscu? Normalnie celowałby w środek (łącznik pomiędzy otwartym a zamkniętym BS'em, nie wiem czy dobrze to nazwałem). Czekał aż wyjdzie.
14:18 - A co on kurwa? Robocop, że ma taki refleks i oko sokoła?
15:37 - Widział przez ścianę, że HE leci i się cofnął.
15:50 - Flesh'uje i wychodzi wcelowany na skrzynkę bo wie, że ktoś tam jest.
16:50 - WH
19:22 - Nie sprawdza, wychodzi na model.

Sprawdziłem demko na korzyść gracza ponieważ 2 adminów mówiło, że coś ma i mnie o to prosili. Osobiście sam nie jestem do tego przekonany.

Edytowane przez EGZO

1:54 +/-

3:27 nic nadzwyczajnego

6:20 widział, że koleś skacze na pociag, ja zachowałbym sie tak samo jak on

7:25 - możliwe, że tak było +

12:07 - czysto

14:13 - czysto, słychać tupnięcie

14:18 czysto

15:39 - fakt zaczął sie cofać zanim HE ujrzał, ale może to głupie szczęście +/-

15:50 +/-

16:50 - czysto, słyszał że podnosze broÅ„ i zachowałbym sie tak samo

19:22 - po prostu wychodził z eLki i patrzył na eSke :D

Za mało akcji aby dostał bana .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.