Skocz do zawartości
Wspomóż serwery głosując na nie! ×
[Rekrutacja] Szukamy Grafików! ×
Masz serwer i szukasz sieci? Dołącz do nas już dziś! ×
[Redakcja] Q&A Pytania do Jazzy! ×

Aktualności

Zmiany na forum

Wszelkie informacje znajdują się w poście, wejdź w "Czytaj więcej"

Zmiany/aktualizacje na serwerze PB+Klasy

Wszelkie zmiany oraz aktualizacje przeprowadzone na serwerze Paintball + Klasy.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Ukarany [ZBANOWANY]Groniu love Agus

Lazzar

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak dużo nie trzeba się rozpisywać zaczniemy od minuty :

02:32:34 - akcja typu "model" wiem że mógł dostać info od gościa który rzucił granat w żelki, ale nie wydaje mi się tym bardziej że wgl nie widział gracza "Majcher" w żelkach

03:16:14 - wh (on/off) 02:51:64 ( tutaj ewidentnie widać jak gracz Groniu zatrzymuje się przy bibliotece napewno nie po to żeby AFK-ować lecz po to żeby odpalić wallhacka(typowy gracz on/off ) co widać w przeciągu dalszej akcji. " 03:16:14 - wh albo (info z TS-a w co też nie wierzę)."

03:59:55 - wallhack niesamowite wyczucie skanu ;-) infa nie dostał z dostępnych mi źródeł ponieważ był w tym czasie sprawdzany przez innego Admina, a tak wgl to dziwnym trafem akurat skanował po modelu gracza ct chodź bardzo rzadko skanuje się akurat tą ścianę (model)

Były jeszcze 2 podejrzane akcje ale tamte szło jeszcze wykluczyć. Myślę że gracz Groniu love Agus używa wallhacka (on/off) a i dodam że to nie jego 1 demko i ban za wh;-) Pozdrawiam i Zdecydujcie co z tym zrobić:-) ja tutaj widzę tylko 1 rozwiązanie perm bez możliwości UB.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.