Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wasze podróże

Natty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłam ten temat po to, byśmy dzielili się jakimiś fajnymi miejscami (niekoniecznie w Polsce). Może znajdziemy coś wartego uwagi i postanowimy się tam wybrać :) Jeśli macie miejsca godne polecenia, to wypisujcie je w komentarzach lub po prostu dodawajcie zdjęcia z podpisem danego miejsca/miejscowości.

Let's go!

Zakopane - Nosal (zdjęcia robione kamerą GOPRO hero4)

a6jx05ffebgt.jpg

977peb1jsaa5.jpg

1f608defdf62c.jpg

Edytowane przez Natty
  • GreenHejzka 1

2 lata temu miałem tour de Europe

Rzym->Lizbona->Madryt->Barcelona-> Loret de Mar, w każdym miejscu gdzie byłem było przepięknie, najgorzej to było w Lizbonie ponieważ jest położone na pagórkach, trzeba dużo się wspinać. Najlepiej to było w Barcelonie oraz Camp Nou ten przepiękny stadion, botiga pełna koszulkami zawodników oraz innych bogactw :D Madryt hmmm Zbytnio mi sie nie podobało ( Wiadomo czemu) najbardziej miałem beke jak wszedłem z koszulka Barcelony do Botigi RM, ludzie na mnie patrzyli jak na wariata, co mi sie podobało ogółem? Å»e granicą nie patrzą skąd jesteś itp, chociaż Polaków szybko rozpoznają, ponieważ potrafią się targowac.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.